Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
Magazin online airsoft-cluj.ro T9a1ph
Bun Venit pe Forumul
Shadow Brigade
Pentru a vizualiza tot forumul
va rugam sa va inregistrati
Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
Magazin online airsoft-cluj.ro T9a1ph
Bun Venit pe Forumul
Shadow Brigade
Pentru a vizualiza tot forumul
va rugam sa va inregistrati
Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Magazin online airsoft-cluj.ro Wamy2x Magazin online airsoft-cluj.ro 4fz5na Magazin online airsoft-cluj.ro 2l8ucz9 Magazin online airsoft-cluj.ro 21do9bd Magazin online airsoft-cluj.ro 296lr40 Magazin online airsoft-cluj.ro 346md90 Magazin online airsoft-cluj.ro 2isw4yu

 

 Magazin online airsoft-cluj.ro

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
airsoft_cluj

airsoft_cluj


Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/09/2010

Magazin online airsoft-cluj.ro Empty
MesajSubiect: Magazin online airsoft-cluj.ro   Magazin online airsoft-cluj.ro EmptyMier Oct 13, 2010 3:39 am

Am placerea de a va invita pe magazinul online www.airsoft-cluj.ro lansat de curand. Comanda minima este de 50ron, pentru comenzi de 150 de ron transport gratuit.
Produsele de pe site sunt pe stoc, urmeaza sa introducem produse disponibile la comanda.

Comentariile si parerile constructive sunt binevenite.

Va multumesc!

www.airsoft-cluj.ro
Sus In jos
mouse20
Green Squad Timisoara
mouse20


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Magazin online airsoft-cluj.ro Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online airsoft-cluj.ro   Magazin online airsoft-cluj.ro EmptyVin Oct 15, 2010 12:44 pm

Va multumim pentru oferta Smile
Sus In jos
airsoft_cluj

airsoft_cluj


Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/09/2010

Magazin online airsoft-cluj.ro Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online airsoft-cluj.ro   Magazin online airsoft-cluj.ro EmptyMar Oct 26, 2010 11:14 am

Airsoft-Cluj este mandru sa anunte prima perioada de promotii de 24 de ore, ajutandu-va sa economisiti bani. Vom taia drastic din preturi, zilnic, la produse alese in mod aleatoriu. Aceste taieri din preturi pot fi de pana la 50%. Produsele vor intra la promotie la ora 12 noaptea si vor avea statut promo 24 de ore. Articolele promotionale vor fi postate zilnic pe pagina noastra de Facebook.
Sus In jos
airsoft_cluj

airsoft_cluj


Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/09/2010

Magazin online airsoft-cluj.ro Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online airsoft-cluj.ro   Magazin online airsoft-cluj.ro EmptyMar Dec 14, 2010 3:26 am

Pentru a veni in sprijinul comunitatii airsoft din Romania, am adus modificari importante in modalitatea de plata si livrare pe Airsoft-Cluj.ro

Livrare prin:
Fan Courier - 19RON
Posta Romana - 8 RON

Plata:
- Ramburs (taxa ramburs este suportata de client - 6RON)
- Virament bancar

Va multumim!
Sus In jos
airsoft_cluj

airsoft_cluj


Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/09/2010

Magazin online airsoft-cluj.ro Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online airsoft-cluj.ro   Magazin online airsoft-cluj.ro EmptyJoi Ian 20, 2011 5:20 am

In perioada 20 ianuarie - 20 februarie se va organiza o tragere la sorti prin care puteti castiga o replica airsoft CyberGun S&W M&P40 CO2. Inscrierile se fac pe Facebook.

Bafta tuturor!
Airsoft Cluj

Sus In jos
Continut sponsorizat





Magazin online airsoft-cluj.ro Empty
MesajSubiect: Re: Magazin online airsoft-cluj.ro   Magazin online airsoft-cluj.ro Empty

Sus In jos
 
Magazin online airsoft-cluj.ro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club :: Media, Vanzari, Distractie :: Vanzari & Cumparari :: Vanzari-
Mergi direct la: