Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri T9a1ph
Bun Venit pe Forumul
Shadow Brigade
Pentru a vizualiza tot forumul
va rugam sa va inregistrati
Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri T9a1ph
Bun Venit pe Forumul
Shadow Brigade
Pentru a vizualiza tot forumul
va rugam sa va inregistrati
Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Wamy2x Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri 4fz5na Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri 2l8ucz9 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri 21do9bd Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri 296lr40 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri 346md90 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri 2isw4yu

 

 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri

In jos 
AutorMesaj
HUHA

HUHA


Mesaje : 19
Data de inscriere : 14/07/2011
Localizare : DEVA

Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Empty
MesajSubiect: Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri   Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri EmptyMier Iul 20, 2011 10:00 am

Salut popor.

Vand incarcatoare noi mid-cap de 150 bile metalice, fabricate de Cyma, la pretul de 60 ron / bucata



Poze cu incarcatoarele
Exteriorul este metalic, interiorul este plastic.

Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0525

Buza din fata care intra in replica este metal

Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0536

si partea din spate a incarcatorului este din plastic. Mie in Cyma 0.42 imi intra la fix, nu are deloc joc, daca erau mai mari cu 0,1 mm, ar trebui sa iau la pila din plastic.

Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0534


Asa noi nu intra 150 bile, estimez ca intra 120 - 130 bile. Nu stiu dupa ce se mai uzeaza daca o sa intre aproximativ 150 bile.
Am niste bile ieftine cu care nu merg incarcatoarele, nu aluneca bila pe langa bila. Am testat cu Devil blaster si cu ele merg ca unse. Banuiesc ca are de a face ca daca bilele sunt lucioase/mate.


Restul de poze

Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0541 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0524 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0540
Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0530 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0531 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0532
Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0537 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0538 Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Th_IMG_0539
Sus In jos
http://baterii.fiberstorm.net
HUHA

HUHA


Mesaje : 19
Data de inscriere : 14/07/2011
Localizare : DEVA

Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri Empty
MesajSubiect: Re: Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri   Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri EmptyLun Aug 15, 2011 11:46 am

sus
Sus In jos
http://baterii.fiberstorm.net
 
Incarcatoare mid-cap metalice de 150 bile Cyma ptr AK-uri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand AK 47 Cyma CM039C 600 lei
» Bile de vanzare
» Bile de vanzare II
» Like-ul tau valoreaza o punga de bile!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Shadow Brigade - Romanian Airsoft Club :: Media, Vanzari, Distractie :: Vanzari & Cumparari :: Vanzari-
Mergi direct la: